پیام تبریک دکترجلیلی بمناسبت هفته بهزیستی و تامین اجتماعی
۱۳۷۱۵۰۸۴_۱۷۲۳۰۶۸۳۷۷۹۴۳۷۲۹_۷۳۲۶۵۲۹۶۷_n
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکترجلیلی :دکتر جلیلی طی پیامی هفته بهزیستی و تامین اجتماعی را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است: بسمه تعالی ۲۲ تا ۲۸ تیر ماه به عنوان هفته بهزیستی و تامین اجتماعی نامگذاری شده است. بر...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکترجلیلی :دکتر جلیلی طی پیامی هفته بهزیستی و تامین اجتماعی را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

۲۲ تا ۲۸ تیر ماه به عنوان هفته بهزیستی و تامین اجتماعی نامگذاری شده است. بر همین اساس فرصت را مغتنم شمرده و این روز سترگ را محضر خدمتگزاران خدوم سازمان بهزیستی و تأمین‌اجتماعی استان خوزستان وشهرستان های مسجدسلیمان، لالی، هفتکل واندیکا که با تلاش مستمر و خستگی‌ناپذیر زمینه ساز آرامش آحاد جامعه هستند تبریک عرض نموده و از تلاشگران صبور و مهربان این عرصه مهم که با مسئولیت‌پذیری باعث تسکین آلام معلولین و کاهش دغدغه‌های بیماران، آرامش بازنشستگان، مستمری‌بگیران، جوانان و سایراقشار مردم می‌گردند صمیمانه تشکر می‌نمایم و امیدوارم در سالی که توسط رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به عنوان سال اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل نامگذاری شده است بیش از پیش زمینه گسترش عدالت اجتماعی و مهرورزی به بندگان خدا را فراهم آورید.

دکتراسماعیل جلیلی

انتهای پیام
چاپ
09 / 08 / 1395

نظر خود را بیان نمایید

تلگرام
اینستاگرام

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دکتر اسماعیل جلیلی می باشد.
.Copyright ©2019 dr-jalili.com All right reserved