دکترجلیلی مستشار دیوان محاسبات:دادستان دیوان محاسبات درباره محکومیت مالی دولت سابق توضیح دهد
۱۴۰۳۳۶۲۹_۶۵۳۴۶۲۵۰۸۱۶۳۶۳۲_۲۴۳۴۲۵۶۳۹_n
مستشار دیوان محاسبات با بیان اینکه محکومیت مالی قطعی در مورد رئیس جمهور سابق در این دیوان وجود ندارد خواستار ارائه توضیحات شفاف از سوی دادستان دیوان محاسبات در این زمینه شد. … به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکترجلیلی:دکتراسماعیل جلیلی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره...
مستشار دیوان محاسبات با بیان اینکه محکومیت مالی قطعی در مورد رئیس جمهور سابق در این دیوان وجود ندارد خواستار ارائه توضیحات شفاف از سوی دادستان دیوان محاسبات در این زمینه شد. …

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکترجلیلی:دکتراسماعیل جلیلی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به نقل قولی از دادستان دیوان محاسبات در مورد محکومیت مالی رییس دولت سابق در این دیوان، اظهار کرد: دادستان دیوان محاسبات به جای طرح موضوعاتی با این درجه از اهمیت در محافل غیررسمی باید آن‌ها را به صورت شفاف در مجلس یا کمیسیون‌های تخصصی با نمایندگان در میان بگذارد و به طور شفاف بگوید منظور از محکومیت قطعی چیست؟ آیا برای اجرای این حکم اقدامی شده و یا صرفا بر اساس گزارشات دریافتی و در حال صدور دادخواست است و منجر به صدور رای نشده است؟

وی افزود: براساس اطلاعاتی که ما داریم در دیوان محاسبات محکومیت مالی قطعی به میزان ۱۲ هزار میلیارد تومان که منجر به صدور رای شده باشد در مورد رئیس جمهور سابق وجود ندارد و ممکن است ۴۸ هزار میلیارد تومان انحراف از قوانین بودجه ای وجود داشته که امیدوارم دادستان در این زمینه شفاف سازی کند.

وی افزود: اظهار نظر در مورد اطلاعات ارائه شده در فراکسیون شفاف سازی توسط دادستان دیوان محاسبات باید توسط خود ایشان صورت گیرد؛ چرا که اطلاعات دقیقی در این زمینه در دست مستشاران دیوان محاسبات نیست.

به گزارش ایسنا، صدور حکم نهایی در دیوان محاسبات بر اساس کیفرخواست صادره در دادسرای دیوان و رای نهایی هیئت‌های مستشاری خواهد بود و این موضوع باید توسط دادستان دیوان محاسبات توضیح داده شود که آیا موارد مطروحه‌ تخلفاتی است که منجر به صدور رای شده و آیا برای بازگشت این منابع و اجرای احکام دیوان اقدامی انجام شده یا خیر.

محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) از محکومیت مالی ۴۸ هزار میلیارد تومانی دولت گذشته خبر داده بود که به گفته وی ۱۲ میلیارد تومان آن مربوط به شخص رئیس دولت سابق است

پایگاه خبری دکتر جلیلی

پیام تبریک دکترجلیلی به مناسبت هفته نیروی انتظامی:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکترجلیلی:دکترجلیلی مشاوره معاون رئیس جمهوری در پیامی از تلاشهای ارزنده وعملکردمؤثر فرماندهان، مدیران،مسوولان به ویژه فرمانده نیروی انتظامی در ایجاد نظم و امنیت ،آسایش برای مردم و پیشگیری و کاهش جرایم تقدیر کرد.

درمتن این پیام آمده است:

باسمه تعالی

(( مقام معظم رهبری))
امروز نیروی انتظامی در خدمت مردم ، در کنار مردم و پشتیبان آنان است و آحاد مردم نیز به این نیرو افتخار می کنند و به آن اعتماد دارند.

هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگ مردانی جان بر کف که بی تردید کار و تلاش خستگی ناپذیر و ایثاربی وقفه آنان زمیـنه ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی است. لذا از فرصت ، استفاده نموده ؛ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء و ایثـارگران نـاجا، هفـته نیروی انتظامی را خدمت تمامی سرو قامتان عرصه ایثار ، اقتدارو امنیت استان خوزستان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

امیدوارم به فضل پروردگار قادر متعال بیش از پیش در حفظ، تامین و ارتقاء دو نعمت بزرگ الهی یعنی سلامت و امنیت کوشا باشیم. از درگاه خداوند ایزد منان توفیق روزافزون شما در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در سایه منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… العظمی خامنه ای خواستارم.

دکترجلیلی

مشاوره معاون رئیس جمهوری

انتهای پیام
چاپ
09 / 08 / 1395

نظر خود را بیان نمایید

تلگرام
اینستاگرام

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دکتر اسماعیل جلیلی می باشد.
.Copyright ©2020 dr-jalili.com All right reserved