پیام تبریک دکترجلیلی به مناسبت هفته نیروی انتظامی
Slide2
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکترجلیلی:دکترجلیلی مشاوره معاون رئیس جمهوری در پیامی از تلاشهای ارزنده وعملکردمؤثر فرماندهان، مدیران،مسوولان به ویژه فرمانده نیروی انتظامی در ایجاد نظم و امنیت ،آسایش برای مردم و پیشگیری و کاهش جرایم تقدیر کرد. درمتن این پیام آمده است: باسمه تعالی ((...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکترجلیلی:دکترجلیلی مشاوره معاون رئیس جمهوری در پیامی از تلاشهای ارزنده وعملکردمؤثر فرماندهان، مدیران،مسوولان به ویژه فرمانده نیروی انتظامی در ایجاد نظم و امنیت ،آسایش برای مردم و پیشگیری و کاهش جرایم تقدیر کرد.

درمتن این پیام آمده است:

باسمه تعالی

(( مقام معظم رهبری))
امروز نیروی انتظامی در خدمت مردم ، در کنار مردم و پشتیبان آنان است و آحاد مردم نیز به این نیرو افتخار می کنند و به آن اعتماد دارند.

هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگ مردانی جان بر کف که بی تردید کار و تلاش خستگی ناپذیر و ایثاربی وقفه آنان زمیـنه ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی است. لذا از فرصت ، استفاده نموده ؛ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء و ایثـارگران نـاجا، هفـته نیروی انتظامی را خدمت تمامی سرو قامتان عرصه ایثار ، اقتدارو امنیت استان خوزستان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

امیدوارم به فضل پروردگار قادر متعال بیش از پیش در حفظ، تامین و ارتقاء دو نعمت بزرگ الهی یعنی سلامت و امنیت کوشا باشیم. از درگاه خداوند ایزد منان توفیق روزافزون شما در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در سایه منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… العظمی خامنه ای خواستارم.

دکترجلیلی

مشاوره معاون رئیس جمهوری

انتهای پیام
چاپ
09 / 08 / 1395

نظر خود را بیان نمایید

تلگرام
اینستاگرام

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دکتر اسماعیل جلیلی می باشد.
.Copyright ©2018 dr-jalili.com All right reserved