- پایگاه اطلاع رسانی دکتر اسماعیل جلیلی - http://dr-jalili.com -

پیام تبریک دکترجلیلی به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکترجلیلی: دکترجلیلی به مناسبت فرارسیدن سال ۱۳۹۶ هجری خورشیدی و آغاز بهار، در پیامی فرا رسیدن سال نو را تبریک گفت.

بسمه تعالی

یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الی احسن الحال

بهار طبیعت از راه می رسد و صحنه ی جهان آیینه تمام نمای قدرت خداوندی می گردد. سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است. فرا رسیدن فصل شادی و نشاط بهار و حیات دوباره ی زمین که نشانه ای از رحمت الهی است را به حضور با محبت شما و خانواده ی محترمتان صمیمانه تبریک عرض نموده، و سالی سرشار از برکت ، معنویت و شادکامی، عزت و کامیابی را ازدرگاه خداوند سبحان برایتان آرزو مینمایم.
در پایان امیدوارم ؛
سال نو
امیدها را در سینه حفظ کنیم
و برای انتخابات متحد بمانیم
هر چند گرانی و بیکاری همچنان باقی است، اما نشانه هاحکایت از گشوده شدن گره ها و بهتر شدن اوضاع اقتصادی دارد، اگر کارشکنی و توطئه ها در داخل و خارج از کشور اجازه بدهد.
سال ۹۶ با انتخابات ریاست جمهوری و شوراها آغاز می شود. انتخاباتی آنچنان مهم که بقایای گروه هایى که جز به سو استفاده از موقعیت ها و حیف و میل بیت المال اندیشه دیگرى ندارند را جمع خواهد کرد ، هر چند برخى گروه ها خیال آن دارند که اگر توانستند مردم را فریب داده عرض خود ببرند و زحمت مردم بدارند .
سال ٩۶ فرصت خواهد بود اگر با انتخاب درست توسعه اقتصادى ادامه یابد و از تولید داخلى حمایت شود و با ایجاد شغل بیکارى مرتفع گردد .
در غیر آن آغازی دشوار برای مردمی که باید توطئه ها را بشناسند و آن را خنثی کنند، خواهد بود .
برای خنثی سازی همه توطئه ها، در کوتاه ترین جمله باید به مردم گفت هیچ راه حلی برای بیرون رفتن از بحران و تنگناها وجود ندارد جز شرکت در انتخابات و حمایتی گسترده تر از نیروهاى دلسوز که توسعه ، عزت و اقتدار کشور را بدور از هوچى گرى و نفاق و سو استفاده دنبال میکنند ، این سر راست ترین و کوتاه ترین تفسیر موقعیت کشور و راه حل پیش پای مردم است.
انشاالله
عید تان مبارک
دکتر اسماعیل جلیلی
بهار۹۶