پیام تبریک دکترجلیلی به مناسبت روز شهرداری و دهیاری
images
...

دکترجلیلی نماینده مردم در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در پیامی ١۴تیرماه روز شهرداری و دهیاری ها را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکترجلیلی ؛ متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ایجاد توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی یکی از مهمترین سیاستگذاریها در مدیریت نوین می باشد چرا که امروزه شهرها و روستاها نه تنها به لحاظ وسعت و میزان جمعیت بلکه با توجه به حجم و تنوع فعالیتها در بخش های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی دارای اهمیت فراوان می باشند.

هدف از نامگذاری این روز، آشنایی آحاد جامعه با عملکرد و خدمات شهرداری ها و دهیاری‌ها، هم‌افزایی و افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده بزرگ مدیریت شهری و روستایی، اطلاع‌رسانی در راستای آشنایی با رویکردها، سیاست‌ها و برنامه‌های کشور است.
اینجانب ١۴ تیر ماه روز شهرداری ها و دهیاری ها را گرامی داشته و از خدمات شبانه روزی کارکنان پرتلاش وزحمتکش شهرداری ها و دهیاری ها تقدیر و تشکر مینمایم، توفیق روز افزودن و سلامتی آنها را از درگاه خداوند متعال آرزومندم و امیدوارم تمامی دست اندرکاران بخشهای مدیریت شهری و روستایی ضمن توجه به موضوع اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) زمینه مشارکت همدلانه و مؤثر مردم در تحقق درآمدهای پایدار شهرداری و دهیاری را فراهم نموده و با سرلوحه قراردادن اصل خدمت بی منت به مردم و صادق بودن با آنها در راستای کارآمد سازی هرچه بیشتر شهرداری ها و دهیاری ها گام بردارند. ان شاالله

دکترجلیلی نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی و رییس هیات مدیره بنیاد ملی توسعه ایران

انتهای پیام
چاپ
05 / 08 / 1396

نظر خود را بیان نمایید

تلگرام
اینستاگرام

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دکتر اسماعیل جلیلی می باشد.
.Copyright ©2019 dr-jalili.com All right reserved