پیام تبریک دکتر جلیلی به مناسبت روز دانشجو
hou16622
دکتر جلیلی نماینده و خادم مردم در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی به مناسبت ١۶ آذر "روز دانشجو" پیامی صادر...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر جلیلی: دکتر جلیلی معاون امور حقوقی و مجلس وزیر اقتصاد در پیامی ١۶ آذر “روز دانشجو” را تبریک گفت:
متن پیام به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
آذر ماه تجلی آرمان خواهی غیور مردانی از جنس علم و ایمان و آگاهی است که با استکبار ستیزی خود، پیام استقلال خواهی و آزادی طلبی نهضت دانشجویی دانشجویان مسلمان ایرانی را در تاریخ متجلی ساختند. ۱۶ آذر ماه نقطه اوج ایستادگی و فداکاری دانشجویانی است که نقش ممتازی در تاریخ پرفراز و نشیب معاصر کشورمان داشته اند و با ایمان راسخ و عقیده استوار خویش برگهای زرینی را بر تارک افتخارات این مرز و بوم افزوده اند.
دانشجو به عنوان نیروی فعال و پویای هر جامعه و بازوی توانمند علمی هر کشورمی باشد و امروزه نیروی انسانی عالم و آگاه مهمترین پارامتر توسعه اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و نظامی ،دانشجو به واسطه جوانی، اهداف آرمان گرایانه و مطالبه گر ارائه می نماید.
از همین رو بر خود فرض می دانم به منظور تجلیل از این قشر نخبه، نجیب و آگاه که تاکنون در تمامی صحنه های انقلاب اسلامی نقش مهم خود را به خوبی ایفا کرده اند با تمام توان در صدد بر طرف کردن مشکلات و تحقق مطالبات آنان بر آیند و زمینه فعال و پر نشاط آنان را در تمامی عرصه های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی جامعه فراهم تا بتوانند بازویی قوی برای دستگاه های اجرایی کشور باشند و با رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و همچنین درایت دولت تدبیر و امید با وحدت و همدلی کشوری آباد را بسازیم.
این روز را به تمامی دانشجویانی که مسیر دانش جویی و پویایی و کمال را طی می کنند تا به قله های رفیع بالندگی و رشد دست یابند، تبریک گفته و توفیق و سلامتی روز افزون این قشر فرهیخته را از درگاه احدیت خواهانم.
دکتر جلیلی معاون امور حقوقی و مجلس وزیر اقتصاد
www.dr-jalili.com
‎پایگاه اطلاع رسانی
dr_esmaeiljalili
‎اینستاگرام
@dr_EsmaeilJalili
‎تلگرام

انتهای پیام
چاپ
15 / 09 / 1396

نظر خود را بیان نمایید

تلگرام
اینستاگرام

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دکتر اسماعیل جلیلی می باشد.
.Copyright ©2019 dr-jalili.com All right reserved