پیام تسلیت معاون وزارت اقتصاد و دارایی کشور در پی حمله تروریستی در اهواز
IMG_20180923_070958_803
...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر جلیلی :دکتر معاون وزارت اقتصاد و دارایی کشور در پی حمله تروریستی در اهواز پیام تسلیت صادر نمودن متن این پیام به شرح ذیل می باشد.

*بسم رب الشهداء و الصدیقین*

استان خوزستان میعادگاه دلاور مردانی است که جان بر کف نهادند و از وجب به وجب خاک میهن پاسداری کردند.
مردم غیور این دیار سالهاست که حماسه می آفرینند و داوطلبانه جان می دهند تا مردانگی جاودانه بماند، اما دشمنان اسلام و انقلاب چون تاب و توان تحمل این پایمردی هارا ندارند، با نقشه هایی شوم در صدد ایجاد نا امنی و ضربه زدن به کشور عزیزمان هستند اما غافل از آنند که خاک خوزستان با شهد شیرین شهادت عجین است و مردمش در هر سنگری که باشند با قامتی استوار بر علیه باطل می جنگند و از هیچ دسیسه و نیرنگی هراس ندارند.

حادثه خونین تروریستی امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح اهواز در ماه محرم الحرام و آغاز هفته دفاع مقدس، برگ ننگینی دیگر از حرکت های تروریستی منفور دولت های دست نشانده آمریکا در تاریخ ایران و جهان است که دل هر انسان آزاده ای را به درد می آورد.

اینجانب شهادت مظلومانه جمعی از هم استانی های سرافرازم را به محضر رهبر فرزانه انقلاب، ملت شریف ایران ، مردم صبور خوزستان و خانواده های معظم این عزیزان تسلیت عرض می کنم و از خداوند سبحان برای مجروحان این حادثه سلامتی و شفای عاجل مسئلت دارم

🏴اسماعیل جلیلی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت اقتصاد و دارایی کشور🏴
٩٧/٠۶/٣١
www.dr-jalili.com
dr_esmaeiljalili
@dr_EsmaeilJalili
‎https://sapp.ir/dr_jalilie

انتهای پیام
چاپ
01 / 07 / 1397

نظر خود را بیان نمایید

تلگرام
اینستاگرام

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دکتر اسماعیل جلیلی می باشد.
.Copyright ©2019 dr-jalili.com All right reserved