جلیلی در تذکر شفاهی: وزیر نفت دستور تکمیل فرودگاه مسجدسلیمان را صادر کند
drjalili001
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس خطاب به وزیر نفت گفت: از وی تقاضا دارم دستور تسریع تکمیل و تجهیز فرودگاه مسجدسلیمان را با اعتبارات مورد نیاز صادر...
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکترجلیلی : اسماعیل جلیلی در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۲۰ فروردین) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک صعود مقتدرانه تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان به لیگ برتر گفت: به مردم فوتبال‌دوست استان خوزستان، شهرستان مسجدسلیمان و بختیاری‌های سراسر کشور این صعود را تبریک عرض می‌کنیم.

نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی،‌ اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از تلاش شرکت ملی نفت، کادر فنی و بازیکنان تیم نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و مسئولان آمادگی کامل برای برگزاری شایسته مسابقات را دارند.

وی در تذکری به وزیر ورزش و جوانان گفت: از وزیر ورزش، فدراسیون فوتبال و شرکت ملی نفت تقاضا دارم برای تجهیز و تکمیل فضاهای ورزشی شهرستان متناسب با شاخص‌های سازمان لیگ اقدام کنند.

جلیلی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی نیز گفت: از وی درخواست می‌کنم دستور شروع به کار احداث استادیوم جدید شهرستان را با توجه به اهمیت موضوع تسریع و اعتبارات لازم برای راه میانبر اهواز- مسجدسلیمان و راه‌های شهرستان اختصاص دهد.

این نماینده مردم در مجلس نهم در تذکری به وزیر نفت گفت: از وی تقاضا دارم دستور تسریع تکمیل و تجهیز فرودگاه مسجدسلیمان را با اعتبارات مورد نیاز صادر کند.

نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر کشور خواستار انتساب و انتخاب مدیران باتجربه و توانمند برای تقویت شاخص‌های اقتصادی و توسعه متوازن و رفع مشکلات در شهرستان‌های حوزه‌انتخابیه خود شد./

انتهای پیام
چاپ
17 / 09 / 1394

نظر خود را بیان نمایید

تلگرام
اینستاگرام

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دکتر اسماعیل جلیلی می باشد.
.Copyright ©2019 dr-jalili.com All right reserved