دکتر جلیلی: ۴۳ درصد بیکاری،میراث دولت دهم برای مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا
به گزارش خبرگزاری خانه ملت دکتراسماعیل جلیلی با سخرانی درصحن علنی امروز مجلس (یکشنبه) خطاب به رئیس جمهور گفت: اکنون که ۲۵ سال از جنگ تحمیلی گذشته، استان خوزستان همچنان درانتظار تکمیل و توسعه زیر ساخت های ازبین رفته است و چشم به برنامه های دولت...

به گزارش خبرگزاری خانه ملت دکتراسماعیل جلیلی با سخرانی درصحن علنی امروز مجلس (یکشنبه) خطاب به رئیس جمهور گفت: اکنون که ۲۵ سال از جنگ تحمیلی گذشته، استان خوزستان همچنان درانتظار تکمیل و توسعه زیر ساخت های ازبین رفته است و چشم به برنامه های دولت یازدهم برای حل مشکلات اساسی دارد.

drjalili001

عضو هیئت رییسه کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس، ۴۳ درصد بیکاری را میراث دولت دهم برای مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا خواند.
نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امیدوارم در برنامه بودجه ۹۳ این موارد لحاظ شده و ردیف بازسازی و توسعه استان خوزستان که در لایحه بودجه ۹۲ توسط دولت دهم حذف گردیده احیاشود .

این نماینده مجلس تصریح کرد: میراث مانده ازدولت دهم در شهرستان های مسجد سلیمان ،لالی ،اندیکا وهفتکل بر اساس آمار مرکز آمار ایران ۴۳.۶ درصد بیکاری در این چهار شهرستان بوده که نبود حمایت در آینده ای نزدیک بحران های جدی را بوجود می آورد.

دکتراسماعیل جلیلی افزود: پروژه هایی که در حوزه ایجاد اشتغال برای پتروشیمی مسجد سلیمان ،کارخانه آلومینیوم، بیمارستان ها و توسعه اراضی کشاورزی بوده همه نیمه تمام رها گردیده که نیازبه توجه جدی دولت دارند.

عضوهیئت رییسه کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس خطاب به وزیر نیرو گفت: انتظارمی رود رویکرد وزارتخانه متبوع وی برای حل بحران برق و آب کشاورزی مثبت باشد.اکنون که فعالان اقتصادی رویکرد خوبی به دولت یازدهم دارند حمایت از تولید رادربرنامه خود داشته باشید. در سال ۹۲ عدم تحقق درامدهای دولت قطعی است، امیدواریم دولت برای کاهش کسری خود اولویت خود را درکاهش درآمدهای کارمندان دولت قرار ندهد.

انتهای پیام
چاپ
09 / 09 / 1394

نظر خود را بیان نمایید

تلگرام
اینستاگرام

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی دکتر اسماعیل جلیلی می باشد.
.Copyright ©2019 dr-jalili.com All right reserved